Som Elektronik


Otel kapı kilitlerimiz gerçek paslanmaz çelik veya zink alaşım malzemelerden imal edilmiş olup tüm ürünlerimizdeki temel standart “kalite“dir. Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışabilecek yapıda ve konaklama tesislerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek fonksiyonlara sahiptir. Türkçe, İngilizce pratik yazılımlarımız sayesinde işlemlerinizi saniyeler içinde yapabilir, misafirlerinizi resepsiyonda bekletmezsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

[ SOM ELEKTRONİK ]

Şirket Profili

Fiyat, hizmet, kalite standardını ilke edinmek.
Müşteri ve çözüm ortaklarımıza karşı daima saygılı ve dürüst olmak.
Müşterilerimizin var olma sebebimiz olduğu bilinciyle daha kaliteli hizmet için daha çok çalışmak.
Yapılan her işte en mükemmeli uygulamak ve arkasında sapasağlam durmak.
Başarılarımızın kaynağı olan takım arkadaşlarımıza değer vermek, saygı göstermek, başarıları takdir etmek ve eşit davranmak.
Şirketimizi her zaman adına ve geçmişine yakışır bir şekilde temsil etmek.

[ SOM ELEKTRONİK ]

Elektronik Otel Kilitleri

Kapı Kilit Sistemleri

Kapı kilit sistemleri ürünleri otel teknoloji sistemlerini yakından takip ederek en popüler kapı kilit sistemlerini sunan firmamız, hayati önem taşıyan ürünlerini mekanlara elit bir hava katan modelleri ile sunmaktadır.

Modern Tasarımlı Kilit Sistemleri

Aynalı, rozetli ve kartlı kilit çeşitlerine ve modern tasarımlarla her mekanda fark yaratan ürünlerimiz, paslanmaz çelik kapı kilidi, mekanik anahtarlı bareli, kart teknolojisi ve şık görünümü ile otel güvenliğinde önemli bir yere sahiptir.